Christoph Schwarzweller: Teaching





Programowanie funkcyjne 2017


Termin egzaminu: 25.06.2017, 08.15. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 28.05.2017 w czasie laboratorium. (wyniki)

Zadania

Kolokwium z roku 2016


Programowanie w logice 2017

Termin egzaminu poprawkowego: 06.09.2017, 10.00, s. 309. (wyniki)

Termin egzaminu: 14.06.2017, 10.00 (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 30.05.2017 w czasie laboratorium. (wyniki)

Zadania


Programowanie funkcyjne 2016/2017


Termin egzaminu: 03.02.2017, 13.00-15.00, s.210
Uwaga: 5.0 i 4.5 z laboratorium zwalniają z egzaminu.

03.01.2017 wykładu nie odbędzie się.
Termin odrobienia to 10.01.2017, 8.30, s.309.

Dodatkowy wykład odbędzie się 22.11.2016 o 8.30 w s. 309.



Programowanie deklaratywne 2016/2017

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 23.02.2017 w 44b.
student   godzina
235264     09.15
235347     09.45
Planowany termin egzaminu: 01.02.2017, 12.00-13.30, s.210

Kolokwium odbędzie się 20.01.2017 w czasie laboratorium. (wyniki)

Dodatkowe wykłady odbędą się 14.11 i 21.11 o 14.00 w s. 101.
Dodatkowe laboratoria odbędą się 18.11 i 25.11 o 14.00 w s. 51.

Zadania (Scheme)

Zadania (Prolog)

Kolokwium z roku 2016


Programowanie w logice 2016

Wyniki egzaminów poprawkowych 09. 10.09.2016.

Wyniki egzaminu 12.06.2016.

Wyniki egzaminu 10.06.2016.

Kolokwium (dla stacjonarnych studentów) odbędzie się 31.05.2016 w czasie laboratorium. (wyniki)

Kolokwium (dla niestacjonarnych studentów) odbędzie się 22.05.2016 w czasie laboratorium. (wyniki)

Zadania

Kolokwium z roku 2015


Programowanie generyczne 2015/2016

Terminy prezentacji:
data         temat                   
23.03.2016   Java
30.03.2016   Scala
06.04.2016   C++ & STL
13.04.2016   Ada
20.04.2106   D
27.04.2016   ConceptC++
04.05.2016   Haskell
11.05.2016   Transformacja programów
18.05.2016   Eiffel
25.05.2016   Ruby  

01.06.2016 seminarium nie odbędzie się.

Seminarium odbędzie się w środę, 8.30 - 10.00 w s. 47.


Programowanie deklaratywne 2015/2016


Dodatowy (ustny) egzamin poprawkowy odbędzie się 18.03.2016, 10.00 w sali 44b.

Egzamin poprawkowy odbędzie się 22.02.2016, 12.30 - 14.30 w sali 328. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 29.01.2016, 10.00 - 12.00 w sali 227. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 15.01.2016 w czasie laboratorium. (wyniki)

Zaliczenia poprawkowe (ustne!) odbędą się 16.02.2016 w 44b.
student   godzina
224619     08.20
224622     08.40
215475     09.00
215509     09.20

Zadania (Scheme)

Zadania (Prolog)


Programowanie funkcyjne 2015/2016


Dodatowy (ustny) egzamin poprawkowy odbędzie się 18.03.2016, 10.00 w sali 44b.

Egzamin poprawkowy odbędzie się 22.02.2016, 10.00 - 12.00 w sali 210. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 02.02.2016, 10.00 - 12.00 w sali 209. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 20.01.2016 w czasie laboratorium. (wyniki)


Zadania


Programowanie w logice 2015

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 10.09.2015 w pokoju 44B:
student   godzina
186447     9.00
198657     9.30
Egzamin odbędzie się 09.06.2015 o 10.00 -12.00 w aud. nr 1. (wyniki)


Kolokwium odbędzie się 27.05.2015 w czasie laboratorium. (wyniki)


Zadania


Programowanie funkcyjne 2014/2015


Egzamin poprawkowe (pisemny) odbędzie się 27.02.2015 o 10.00 w sali 311. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 06.02.2015 o 10.00 w aud. nr 2. (wyniki)

Dodatkowe laboratoria odbędą się 23.01.2015, 8.30-10.00 i 10.15-11.45 w sali 110.

Kolokwia odbędą się 20.01.2015 w czasie laboratoriów. (wyniki)
Poprawki odbędą się 23.02.2015 od 11.00 w pok. 44B.

Zadania


Zaawansowane algorytmy 2014

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 04.07.2014 w pokoju 44B:
student   godzina
206301     10.00
206287     10.30
Egzamin odbędzie się 10.06.2014 o 10.00 w sali 209. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 27.05.2014 w czasie laboratorium. (wyniki)


Programowamie generyczne 2014/2015

Terminy prezentacji:
data         temat
12.03.2014   Java
19.03.2014   C++
26.03.2014   STL
02.04.2014   C#
09.04.2104   Haskell
16.04.2014   PolyP
30.04.2016   Scala
07.05.2014   Ada
14.05.2014   Tecton
21.05.2014   Concept C++
28.05.2014   Eiffel
04.06.2014   Mizar
Seminarium odbędzie się środę 08.30 - 10.00 w sali 327.


Programowanie w logice 2013/2014

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 27.02.2014 w pokoju 44B:
student   godzina
196777    11.30
Egzamin odbędzie się 04.02.2014, 10.00 w sali 2. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 15.01.2014 w czasie laboratorium. (wyniki)

Zadania


Programowanie funkcyjne 2013/2014


Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 27.02.2014 w pokoju 44B:
student   godzina
228161    08.30
225137    08.50
194971    09.10
194940    09.30
186505    09.50
186473    10.10
186437    10.30
186396    10.50
179775    11.10
186447    11.50
Egzamin odbędzie się 03.02.2014, 10.00 w sali 2. (wyniki)

Kolokwia odbędą się 14.01.2014 i 16.01.2014 w czasie laboratoriów. (wyniki 14., wyniki 16.)

Zadania


Zaawansowane algorytmy 2013


Egzamin odbędzie się 11.06.2013, 10.00 w sali 116. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 28.05.2013, 10.00 w sali 110. (wyniki)


Seminarium 2013


Od 18.03.2013 seminarium, odbędzie się poniedziaŁek, 12.00 - 14.00 w sali 51.


Programowanie funkcyjne 2012/2013


(Pisemny) egzamin poprawkowy odbędzie się 19.02.2013, 14.00 w sali 1. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 29.01.2013, 10.00 w sali 2. (wyniki)

Kolokwia odbędą się 14.01.2013 i 16.01.2013 w czasie laboratoriów. (wyniki)

Zadania


Zaawansowane algorytmy 2012

Egzamin odbędzie się 11.06.2012, 10.00 w sali 116. (wyniki)

Kolejny wykład odbędzie się 21.02.2012, 14.15 w sali 52.
Od 28.02.2012 wykład odbędzie się środa 14.15 w sali 227.


Seminarium 2012

Terminy kolejnych prezentacji
temat                        data  
Systemy ekspertowe I         03.04.
Systemy ekspertowe II        03.04.
OWL                          17.04.
OpenMath i MathML            24.04.
OMDoc                        08.05.
Mizar I                      15.05.
Mizar II                     22.05.
Mizar III                    29.05.

Programowanie w logice 2012

Drugi (pisemny) egzamin poprawkowy odbędzie się 11.09.2012, 10.00 w sali 116. (wyniki)

Egzamin poprawkowy odbędzie się 28.06.2012, 10.00 w sali 116. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 13.06.2012, 10.00 w sali 2. (wyniki)

Wyniki kolokwium 23.05.2012

Zadania


Programowanie funkcyjne 2011/2012

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 22.02.2012 w pokoju 44A:
student   godzina
173831    14.15
173852    14.35
173870    14.55
173874    15.15
197450    15.35
Egzamin odbędzie się 24.01.2012, 10.15 w sali 227. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 10.01.2012, 12.15 w pokoju 110. (wyniki)

Zadania


Programowanie w logice 2011

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 30.06.2011 w pokoju 44A:
student   godzina
161566    13.15
197450    14.45
oraz 06.09.2011 w pokoju 44A
student   godzina
173853    10.15
162659    10.45
192461    11.15
Egzamin odbędzie się 13.06.2011, 10.00 w sali 116. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 24.05.2011, 12.15 w sali 137. (wyniki)

Zadania

Kolejny wykład odbędzie się 23.02.2011, 14.15 w sali 52.
Od 01.03.2011 wykład odbędzie się wtorek 10.15 w sali 3.


Algorytmy i struktury danych 2010/2011

Zaliczenie

Termin oddania programu Drzewa Binarne: 16.01.2011
Termin oddania programu Haszowanie: 04.01.2011
Termin oddania programu Listy: 14.12.2010
Termin oddania programu Radixsort: 30.11.2010
Termin oddania programu Quicksort: 16.11.2010
Termin oddania programu Heapsort: 02.11.2010


Programowanie funkcyjne 2010/2011

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 22.02.2011 w pokoju 44A:
student   godzina
192461    09.30
186394    09.50
186385    10.10
162659    10.30
158191    10.50
157668    11.10
147232    11.30
Egzamin odbędzie się 25.01.2011, 10.15 w sali 116. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 11.01.2011, 10.15 w sali 29. (wyniki)

Zadania


Programowanie w logice 2010

Egzaminy poprawkowe (ustne!) odbędą się 07.09.2010:
student   godzina
164620    10.00
186394    10.30
186583    11.00

Egzamin odbędzie się 10.06.2010, 10.00, s. 227. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 25.05.2010, 10.15, s. 39. (wyniki)


Algorytmy i struktury danych 2009/2010

Zaliczenie w semestrze letnym
Wyniki kolokwium 06.05.2010

Program Drzewa czarno-czerwonych
Program Drzewa wyszukiwań binarnych

Zaliczenie w semestrze żimowym

Program Heapsort
Program Quicksort
Program Countingsort
Program Lists (with arrays)
Program Stosy (with arrays)



Programowanie funkcyjne 2009

Kolokwium odbędzie się 26.05.2009, 12.15, s. 110. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 09.06.2009, 10.00, s. 52. (wyniki)

Zadania


Semantyka języków programowania 2008/2009

(Ustny) egzamin poprawkowy odbędzie się 24.02.2009, 10.00 w pokuju 44A.

Kolokwium odbędzie się 20.01.2009, 12.15, s. 310. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 27.01.2009, 10.00, s. 208. (wyniki)


Zaawasowane języki programowania 2008

Egzamin poprawkowy odbędzie się 09.09.2008, 10.00, s. 1. (wyniki)

Egzamin odbędzie się 10.06.2008, 10.00, s. 1. (wyniki)

Kolokwium odbędzie się 20.05.2008, 14.15, s. 210. (wyniki)

Zadania (Programowanie funkcjyne)

Zadania (Programowanie równoległe)


Metody formalnej specyfikacji 2007/2008

Termin egzaminu poprawkowego: 28.02.2008, 12.15, p. 44A.

Kolokwium odbędzie się 15.01.2008, 12.00, s. 110. (wyniki)
Egzamin odbędzie się 29.01.2008, 10.00, s. 208. (wyniki)


Zaawasowane języki programowania 2007

Egzamin poprawkowy odbędzie się 29.08.2007. (wyniki)
Studentów bez zaliczenia zapraszam do konsultacji 27.08.2007, 11.00.

Egzamin odbędzie się 13.06.2007, 10.00 w salach 2 (A-R) i 116 (S-Z). (wyniki)

Drugie kolokwium odbędzie się 30.05.2007, 8.30. (wyniki)

Pierwsze kolokwium (Scheme) odbędzie się 11.04.2007, 8.30. (wyniki)

Zadania (Programowanie równoległe)

Zadania (Programowanie funkcjyne)


Metody formalnej specyfikacji 2006/2007

Wyniki egzaminu 24.01.2007

Egzamin odbędzie się 24.01.2007, 10.00 w sali 208.

Wyniki kolokwium 10.01.2007


Zaawasowane języki programowania 2006

Egzamin poprawkowy odbędzie się 13 września.

Egzamin odbędzie się 13 czerwca o godz. 10.00 w salach nr 1 i 2.

Zadania (Scheme)

Wyniki kolokwium 30.05.2006

Wyniki kolokwium 05.04.2006

Wyniki kolokwium 11.04.2006


Metody formalnej specyfikacji 2005/2006

Wyniki egzaminu 27.01.2006




Starsze wykłady (też po niemiecku)



back to Zakład Formal Languages, Instytut Informatyki